PŘEVOD PENĚZ

Posíláte peníze do zahraničí anebo převádíte peníze zpět na český bankovní účet? Porovnejte možnosti, jak poslat peníze nejlevněji a nejrychleji? Přečtěte si recenze a zkušenosti.

Převod peněz do zahraničí a ze zahraničí do ČR

WISE převod

Chytrý převod peněz se službou Wise, která nabízí středový směnný kurz a nízké transparentní poplatky.

SEPA platba

Bankovní převod SEPA je rychlý a výhodný, pokud posíláte či přijímáte měnu EUR. Pozor však na směnné kurzy bank, které transakci prodraží.

SWIFT převod

Mezinárodní bankovní převod, díky kterému zašlete peníze kamkoli do světa anebo peníze přijmete. Pomalý a s vyššími poplatky.

Poštovní poukázka

Poštovní poukázka Z/A a Z/C umožňuje poslat peníze na bankovní účet či hotovost, ale pouze do několika zemí. Navíc převod trvá týden až dva.

PayPal

Internetová peněženka PayPal umožňuje přijímat i odesílat mezinárodní platby. Nevýhodný směnný kurz.

Western Union

Pobočky Western Union jsou po celém světě a můžete zaslat a převést jakoukoli měnu. Bohužel s velkými poplatky a dobou trvání.

Bankovní účty

Nejlepší eurový účet

Nejvýhodnější eurový účet není u české banky. Velké srovnání všech služeb. Vedení zdarma mají všichni, ale pozor na poplatky a kurz CZK/EUR.

Bankovní účet pro cizince

Jak a kde si založit bankovní účet pro cizince mimo EU nebo z EU? Podmínky a co je potřeba pro cizince z Ukrajiny či bez trvalého pobytu?

Bankovní účet ve Švýcarsku

Chcete si spořit ve švýcarském franku anebo pracujete ve Švýcarsku? Podívejte se na podmínky, poplatky a možnosti založení bankovního účtu.

Pracujete nebo studujete v zahraničí anebo plánujete dlouhodobý pobyt mimo ČR? Založení bankovního účtu v Evropské unii i mimo EU zvládnete na místě přímo v bance při splnění několika podmínek. Se zahraničním bankovním účtem ušetříte na poplatcích i převodech.

Založte si bankovní účet v zahraničí

Převod měn

Euro (EUR)

Americký dolar (USD)

Britská libra (GBP)

Polský zlotý (PLN)

Ukrajinská hřivna (UAH)

Mexické pesso (MXN)

Indická rupie (INR)

Emirátský dirham (AED)

Send this to a friend