POJIŠTĚNÍ

Potřebujete pojištění na poslední chvíli? Srovnejte si pojištění od jednotlivých pojišťoven a vyberte si to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Životní pojištění

Životní pojištění kryje rizika spojená s vaším životem a zdravím. Zabezpečte se díky pojištění proti úrazu, invalitidě i pracovní neschopnosti.

Cestovní pojištění

Jedete na dovolenou a hledáte vhodné cestovní pojištění? Pomůže vám online kalkulačka, kde přehledně zobrazíte i pojistné limity.

Povinné ručení

Povinné ručení je zákonnou povinností každého vlastníka motorového vozidla. Cena pojištění se však liší a díky online kalkulaci můžete získat výhodnější nabídku.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění hraje důležitou roli při nehodách, krádeži vozidla, zničení či vandalismu. Pojistit se můžete online s vámi zvolenými limity.

Jak fungujeme?

Pomůžeme vám s výběrem cestovního pojištění či povinného ručení anebo havarijního pojištění. Pomocí online kalkulačky si srovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven a vyberete si takovou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Přehledně budete mít srovnání rizik a pojistné ceny. Vše zařídíte online a z pohodlí domova.

Send this to a friend