TransferWise

Pošlete peníze kamkoli do světa online. Bez zbytečných a skrytých poplatků a navíc se středovým kurzem.

TransferWise je nejoblíbenější P2P směnárnou pro zasílání zahraničních plateb. Transparentní přístup, bezpečný převod a výhodné kurzy.

Zadejte částku a zvolte měnu, kterou chcete převést a online kalkulačka ihned nabídne přesnou částku peněz, kolik obdrží adresát převodu.

Převody do celého světa
Z pohodlí domova
Rychle a bezpečně

Jak to funguje

01.

Vyberte měnu a zvolte částku

Zvolte si převáděnou a cílovou měnu, zadejte částku, kolik chcete převést a v online kalkulačce uvidíte, kolik peněz adresát obdrží. Všechny poplatky vidíte naprosto transparentně.

02.

Pošlete peníze na TransferWise

TransferWise má bankovní účty po celém světě. Vy zasíláte peníze přímo na účet TransferWise, převod peněz je v rámci České republiky, protože TransferWise má také účet v ČR i na Slovensku.

03.

TransferWise zašle peníze na zadaný účet

Jakmile dorazí peníze na TransferWise, automaticky je přeposílá vámi zvolenému adresátovi přímo na bankovní účet. Celý převod je dokončen obvykle do jednoho týdne.

04.

Převod je dokončen

TransferWise nezvyšovat poplatky ani nehýbe s kurzem. Operuje s bankovními účty po celém světě, převody zajišťuje s minimálními náklady a tím šetří peníze uživatelům i sám sobě.

Převod s TransferWise

Středový kurz

TransferWise převádí peníze vždy se středovým kurzem poskytovaný nezávislou světovou službou Reuters. Díky tomu máte vždy jistotu, že směna proběhne férově a transparentně.

Transparentní poplatky

Poplatky za převod vidíte vždy v samotné kalkulaci. TransferWise kombinuje nízké poplatky a výhodný kurz, proto s ním uživatelé často při zahraničních převodech.

Bezpečný převod

Transakce jsou chráněné kryptováním HTTPS. TransferWise je registrován u britského FCA jako finančí instituce poskytující platební operace. Společnost funguje již od roku 2011.

Kladné recenze

Uživatelé hodnotí službu TransferWise velmi pozitivně. Na uznávaném zahraničním portálu TrustPilot obdržela již více než 36.000 recenzí s výsledkem 5/5.

Férový kurz a minimální poplatky. V porovnání s převodem přes banku vychází TransferWise několikrát levněji. Celý převod proběhl do týdne. Naprostá spokojenost se službou.

Recenze a hodnocení

Výhody

Až 8x levnější převod než přes banku
Jednoduchá a intuitivní platforma
Probíhá tisíce převodů každý den bez jediného výpadku.

Nevýhody

Platforma TransferWise není v českém jazyce.
Zákaznická podpora hovoří jen anglicky nebo německy.
Převod trvá obvykle 2-5 pracovních dní.

Nejčastější dotazy a odpovědi

Proč není TransferWise v češtině?

TransferWise je zahraniční společnost a českou mutaci ještě nevytvořili. Na těchto stránkách vám poskytujeme všechny informace o TransferWise v češtině. V případě potřeby jsme vám kdykoli k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat.

Neumím anglicky, pomůžete mi s převodem?

Ano, na těchto stránkách jsme pro vás připravili kompletní český návod, jak převést peníze s TransferWise.

Je TransferWise opravdu bezpečný pro převod?

Dle našich osobních zkušeností je převod s TransferWise naprosto bezpečný. SPolečnost funguje od roku 2011, je kontrolována Irskou centrální bankou a stojí za ní velcí investoři, např. Richard Branson.

Potřebuji převést peníze co nejrychleji, jak dlouho to trvá?

Převod strandardně trvá mezi 2-5 pracovními dny. Převod bohužel nelze nijak urychlit. Doba záleží na převáděné měně a bankách odesílatele a příjemce. Nejrychleji převedete peníze v TransferWise pomocí kreditní či debetní karty.

O společnosti TransferWise Ltd.

Společnost TransferWise Limited založil Taavet Hinrikus a Kristo Kaarmann v v roce 2011. Zakladatelé jsou původem z Estonska, které je technologickým centrem inovací. Oba dva již měli řadu zkušeností, které získali přizaložení a rozvoji firmy Skype. Sídlo společnosti TransferWise umístili do Londýna, aby byli v centru finančích institucí.

Od roku 2011 získala společnost TransferWise řadu investorů, včetně Richarda Bransona (zakladatel Virgin), Maxa Leviche, Petera Thiele (spoluzakladelé PayPal) a investorských skupin IA Ventures a Index Ventures, IJNR Ventures, NYPPE. Aktuálně patří TransferWise k nejdůvěryhodnějším startupům s investicí více jak 1 bilion dolarů.

Send this to a friend