Bankovní účet v zahraničí

Bankovní účet v Dubaji – anonymní i pro offshore společnost

bankovní účet v dubaji

Otevření účtu v Dubaji a daňová optimalizace vám pomůže využít vhodné podmínky pro ušetření vašich peněz a přinese vám spoustu výhod zahraničního účtu v offshore bance. Spojené arabské emiráty jsou ekonomicky silnou zemí s pevným zázemím bankovního sektoru, a to z pohledu bezpečnostního, administrativního a také služeb a ochrany soukromí. Patří k nejlepším na světě, jsou ekonomickým centrem, kam se soustředí velké firmy z celého světa, a přesto je zřízení bankovního konta jednoduché. Navíc bankovní účet v Dubaji poskytuje mnoho výhod za minimální poplatky v porovnání s jinými anonymními bankami.

Bankovní účet pro společnost i fyzickou osobu

V Dubaji – ekonomickém centru světa si můžete založit účet pro sebe jako fyzickou osobu, anebo pro společnost.

K otevření bankovního účtu potřebuje pas, „reference letter“ z banky, kde už účet vlastníte a kde musí být vaše adresa trvalého bydliště, a výpis z nějakého vašeho jiného účtu, kde by opět měla být vaše adresa.

Potřebné dokumenty pro otevření účtu se pro fyzickou osobu a společnost samozřejmě liší; u společnosti je nutné předložit kromě pasu osoby podepisující smlouvu a referenčního dopisu také společenskou smlouvu, nebo výpis z obchodního rejstříku.

Mějte na paměti, že osoba, která účet pro společnost zakládá, musí předložit více dokumentů než osoba fyzická, a to tedy výpis účtu za služby jako telefon, elektřina, výpis z vlastního účtu a stručný životopis.

Ke všem účtům lze vystavit kreditní a debetní kartu s výjimkou debetní karty pro offshore společnost. Účty lze založit ve všech hlavních měnách – eurech, librách, dolarech.

Banky v Dubaji také nabízí možnost kontrolovat vaše bankovní účty a provádět v nich úkony skrze mobilní a internetové bankovnictví.

Anonymní bankovní účet znamená vyšší úroveň soukromí

Pokud chcete pro své peníze větší soukromí a především bezpečnost, řešením jsou anonymní bankovní účty, které lze založit pro fyzické osoby nebo anonymně vlastněné offshore společnosti.

K dalšímu plusu patří také to, že ve Spojených arabských emirátech stále funguje bankovní tajemství, a to dokonce na překvapivě vysoké úrovni. O té se dokonce říká, že je lepší než ta švýcarská. Tudíž vaše účty a osobní údaje budou opravdu v bezpečí a o soukromí se nebudete muset bát.

Previous ArticleNext Article