800-888
jak poslat peníze do Rumunska

Jak poslat peníze do Rumunska

Život v Rumunsku je tvrdý. Životní úroveň obyvatel je nízká, i když těžce pracují. Proto stále více Rumunů odchází do jiných zemí EU. I v České republice jejich počet roste. Z posledních zpráv Českého statistického úřadu vyplývá, že jich zde pracovalo přes 12 000. Mnoho z nich musí řešit, jak poslat peníze do Rumunska rodině nebo na svůj účet. Stejnou otázku si pokládají Češi, kteří jedou na delší dobu do Rumunska a chtějí poslat peníze zpět do ČR.

Read more

jak poslat peníze do Bulharska

Jak poslat peníze do Bulharska

V České republice žije deset tisíc příslušníků bulharské menšiny a mnoho dalších lidí s vazbami na Bulharsko. Nejen oni musí řešit, jak poslat peníze do Bulharska. Také Češi, kteří chtějí v Bulharsku delší dobu pracovat, studovat nebo zde třeba koupit nemovitost, mají tento problém. Co je tedy ten nejlepší způsob, jak poslat peníze do zahraničí?

Read more

jak dlouho trvá převod peněz z banky do banky

Jak dlouho trvá převod peněz z banky do banky

Také se vám stává, že si na poslední chvíli vzpomenete, že jste měli něco zaplatit? Posíláte pak peníze za minutu dvanáct a uvažujete, jak dlouho trvá převod peněz z banky do banky a jestli peníze přijdou včas? V době internetového bankovnictví by mohl převod peněz mezi bankami probíhat v řádu minut, bohužel tomu tak není.

Read more

jak poslat peníze do Francie

Jak poslat peníze do Francie

Země galského kohouta je mezi Čechy velmi oblíbená. Žije jich tam něco mezi dvaceti a třiceti tisíci. Mnoho Čechů zde odjíždí za studiem nebo jen tak na dovolenou. Pokud jim dojdou finanční prostředky, musí přijít na způsob, jak poslat peníze do Francie.

Read more

jak poslat peníze do Itálie

Jak poslat peníze do Itálie

Itálie je oblíbenou turistickou destinací a podle statistik zde pracuje přes 5 000 Čechů. Co když vám na dovolené u moře dojdou finanční prostředky nebo vám prostě chce rodina poslat peníze? Pojďme se společně podívat, jak poslat peníze do Itálie z České republiky a opačně.

Read more

koupě sro

Koupě s.r.o. Na co si dát pozor a zkušenosti

Koupě již hotové společnosti s ručením omezením se může zdát jako rychlá a jednoduchá cesta k získání nové společnosti. Vyhnete se zdlouhavému běhání po úřadech a s podnikáním můžete začít ihned po podpisu smlouvy. Rozhodnout se můžete mezi tzv. ready made společností a s.r.o. s historií. Jaké jsou mezi nimi rozdíly, jak probíhá celá koupě s.r.o., jaké výhody a nevýhody se pojí s odkupem a jaké jsou zkušenosti českých podnikatelů?

Read more

roční cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění – jaké jsou jeho výhody a varianty?

Celoroční cestovní pojištění je určeno nejen lidem, kteří dlouhodobě pobývají v cizině; mnohdy je vhodnou volbou i pro ty, kdo v průběhu roku opakovaně vycestovávají za hranice České republiky. Jelikož v současné době nabízí celoroční cestovní pojištění celá řada českých i zahraničních pojišťoven, je výběr opravdu široký. Cestovatelé, studenti i pracující v zahraničí tak mají možnost zvolit si variantu, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám i finančním možnostem.

Read more

nominee služby

Nominee služby, cesta k úplnému soukromí

Nominee služby si často spojujeme jen s offshore společností v některém z daňových rájů. Pověřená osoba, nominee, však může být i občanem České republiky. Nominee služby poskytuje i celá řada advokátů v ČR. Statutárním orgánem ve vaší společnosti může být pověřená osoba, která vystupuje za podnik při úředních úkonech. Tím je zajištěna vaše anonymita bez ohrožení vedení firmy.

Read more

Založení společnosti ve Švýcarsku

Založení společnosti ve Švýcarsku

Země, která je známá pro svůj vyspělý bankovní systém, přináší firmám velkou prestiž. S tím se však pojí i nároky na firmy kladené. Na švýcarský trh rozhodně nemůžete přijít s čímkoliv a vaše firma musí splňovat určité požadavky. Specifický je rovněž zdejší daňový systém i požadavky na strukturu firmy. Jaké jsou tedy možnosti pro založení společnosti ve Švýcarsku a jaké má zdejší firma výhody?

Read more

Založení firmy v zahraničí

Založení firmy v zahraničí

Pro založení firmy v zahraničí se mohou podnikatelé rozhodnout z mnoha důvodů. Podnikatelské prostředí v České republice sice není nejhorší, ale má své limity i negativa. Proč by tedy mohlo být výhodné založit firmu v zahraničí? Jaké jsou rozdíly oproti ČR a za jakých okolností a podmínek tak lze učinit?

Read more