Návod pro nejlevnější zahraniční převod

Na této stránce nabízíme postup krok za krokem, jak převést peníze pomocí TransferWise.
Tato P2P směnárna je nejoblíbenější pro zahraniční převody, a to pro převody z České republiky do zahraničí i převody ze zahraničí do České republiky.

Vždy víte, kde jsou vaše peníze
Díky online trackingu máte neustále přehled o tom, v jaké fázi je váš převod.
Rychlý a bezpečný převod
TransferWise zajišťuje bezpečné převody peněz již od roku 2011.

01. Online kalkulace převodu

Přejděte na online kalkulačku TransferWise. Zvolte měnu a zadejte množství peněz pro váš převod.

AKCE: První převod do 300 liber zcela zdarma bez poplatku

Akční nabíka v rámci převodu peněz do zahraničí je omezena pouze pro převody peněz do 300 liber či ekvivalentu (tj. cca 9200 Kč).

03. Vytvořte si zdarma účet u TransferWise

Po stisknutí tlačítka Get Started v předchozím kroku budete vyzváni k registraci. Zadejte e-mailovou adresu a zvolte si heslo anebo se přihlašte přes účet na PayPal, Google či Facebook.

Založení i vedení účtu je po celou dobu zdarma.

03. Pošlete peníze

Po úspěšné registraci a přihlášení klikněte v levé horní části obrazovky na zelené tlačítko Send Money.

V dalším kroku potvrďte či zadejte znovu částku převodu a zvolte měny. Online kalkulačka ihned přepočítává kurz i poplatky, které vidíte na obrazovce. Pokračujte zeleným tlačítkem Continue.

Zadejte e-mailovou adresu příjemce peněz a jeho jméno a příjmení. Pokud neznáte jeho bankovní údaje, vyškrtněte boxík I know their bank details. Převod samozřejmě proběhne, adresát si vyplní bankovní údaje sám.

Zkontrolujte zadané údaje a pokračujte stisknutím tlačítka Confirm.

Platbu můžete provést pomocí kreditní či debetní karty anebo pomocí bankovního převodu. Zobrazí se před vámi platebními údaje.

Pokud budete provádět bankovní převod, variabilní symbol můžete ponechat prázdný. Do poznámky pro příjemce uveďte číslo Reference number, které vám TransferWise zobrazí. Toto je nuté pro správné přiřazení transakce.

Hotovo! TransferWise se postará o vše ostatní!

V závislosti na druhu platby bude převod dokončen během několika pracovních dní. Stav platby a průběh převodu můžete sledovat ve svém účtu na TransferWise.

TransferWise bezpečně využívají tisíce lidí po celém světě při zahraničních převodech. Neplaťte zbytečně velké bankovní poplatky a neférové kurzy. TransferWise nabízí inovativní řešení – transparentní, bezpečné a rychlé převody peněz.

Send this to a friend