[vc_section]

CurrencyFair

Převod peněz do zahraničí a ze zahraničí za výhodné kurzy. Fixní poplatek 3 Eura za převod. Neplaťte zbytečně bance.

CurrencyFair je jeden z předních poskytovatelů zahraničních převodů. Služba funguje jako P2P směnárna. Jednotlivé převody jsou uskutečněny na základě nabídky a poptávky samotných uživatelů CurrencyFair. Tímto způsobem je vytvořen trh s mezinárodní měnou, kterou můžete směnit za velmi výhodné kurzy.

[mnky_button title=“VYZKOUŠET PŘEVOD“ color=“#ffffff“ bg_hover_color=“flat-sky“ link=“url:http%3A%2F%2Fchytryprevod.cz%2Fcurrencyfaircom||target:%20_blank|rel:nofollow“]
[mnky_retina_image img_url=“1362″ align=“retina-image-center“]
[/vc_section]

Jak to funguje

1. Pošlete peníze na CurrencyFair

Nejprve je potřeba zaslat peníze na svůj účet na CurrencyFair. Tím si tzv. nabijete depozit a tuto částku můžete následně směňovat.

2. Směňte peníze

Nyní můžete s penězi provádět směnu. Buď převedete peníze do cílové měny okamžitě anebo můžete počkat a zadat zvolený kurz pro směnu.

3. Pošlete peníze adresátovi

Jakmile je provedena směna, můžete zaslat peníze adresátovi. Poplatek za převod je 3 Eura. Peníze dorazí na zadaný bankovní účet do několika dnů.

Výhody

[mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-ok“]Velmi dobré kurzy převodu[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-ok“]Rychlost převodu[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-ok“]Bez nutnosti podepisovat rámcovou smlouvu[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-ok“]Bezpečné převody regulované Irskou centrální bankou[/mnky_list_item]

Nevýhody

[mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-cancel“ icon_color=“#ba2a2a“]Složitejší a časově náročná registrace a schvalování[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-cancel“ icon_color=“#ba2a2a“]Směna vyžaduje mezikrok, tzv. nabití depozitu[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-cancel“ icon_color=“#ba2a2a“]Fixní poplatek 3 Eura za převod[/mnky_list_item][mnky_list_item icon_type=“openiconic“ size=“li_medium“ icon_openiconic=“vc-oi vc-oi-cancel“ icon_color=“#ba2a2a“]Platforma i podpora je pouze v angličtině[/mnky_list_item]

Akce měsíce

Získejte první převod zdarma, registrace trvá jen 2 minuty

[mnky_button title=“PRVNÍ PŘEVOD ZDARMA“ color=“#ffffff“ bg_hover_color=“flat-sky“ center_element=“button-center-align“ link=“url:http%3A%2F%2Fchytryprevod.cz%2Fcurrencyfaircom||target:%20_blank|rel:nofollow“]

O společnosti CurrencyFair Ltd.

Služba CurrencyFair vznikla jako řešení problému pro expaty (lidé dlouhodobě žijící v zahraničí mimo svoji domovskou zemi), kteří potřebují posílat peníze skrze hranice. Nejlevnějším způsobem je směna peněz skrze přátele, kteří danou měnu potřebují. Díky množství uživatelů, kteří potřebují každodenně směňovat peníze je trh nabídky a poptávky měn na CurrencyFair skutečně obrovský.

CurrencyFair Ltd. je irská společnost regulovaná Centrální bankou Irska. Společnost spadá pod mateřskou korporaci CurrencyFair PTY Ltd. se sídlem v Austrálii. CurrencyFair byla založena v roce 2009. Mezi zakladatele patří Brett Meyers, Jonathan Potter, Sean Barrett a David Christian. Mezi investory patří Octopus Investment či Frontline Ventures.

Send this to a friend